Vas Stig Lindberg stengods

Vas Stig Lindberg stengods
Vas Stig Lindberg stengods
Vas Stig Lindberg stengods
Vas Stig Lindberg stengods

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Stig Lindberg, stengods, brun och turkos harpälsglasyr, reliefmönster vid halsen, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 14,5 cm

2 större mynningsnagg

126116

2012-03-22