Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, efter Giovanni da Bologna, "Sabinskornas bortrövande", patinerad brons, 1900-tal, bär signatur Philippe Cordon, höjd 63 cm
Kvinnans fingar med skador
126126
2012-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här