Skulptur patinerad brons okänd mästare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, efter Giovanni da Bologna, "Sabinskornas bortrövande", patinerad brons, 1900-tal, bär signatur Philippe Cordon, höjd 63 cm

Kvinnans fingar med skador

126126

2012-03-22