Bernard Buffet Le Pain et le Vin färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFET, Bernard (Frankrike, 1928-1999), efter: Le Pain et le Vin, 1964, signerad Buffet, färglitografi, 56x43, utförd av Ch. Sorlier för utställningen ´Le Pain et le Vin - Les Peintres témoins de leur Temps, Paris 1965, (upplaga 3000 ex.), oramad, litt: Sorlier 52 ad

126167

2012-03-19