Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIRO, Joan (1893-1983): Homme, ca 1958, osignerad, etsning med kolorering, 21x17, utställd Liljevalchs Miróutställningen 1972 (katalognummer 72)
126182
2012-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här