Joan Miró etsning med kolorering

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIRO, Joan (1893-1983): Homme, ca 1958, osignerad, etsning med kolorering, 21x17, utställd Liljevalchs Miróutställningen 1972 (katalognummer 72)

126182

2012-03-19