Ferdinand Boberg etsningar

Ferdinand Boberg etsningar
Ferdinand Boberg etsningar
Ferdinand Boberg etsningar
Ferdinand Boberg etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): 2 st., Järnverksinteriörer, signerade Ferdinand Boberg, etsning, 29x39 vardera

126214

2012-03-20