Ingeborg Lundin vas Orrefors 1960

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, Ingeborg Lundin, Orrefors 1960, Ariel, geometrisk dekor i blått mot svagt gultonad fond, signerad ORREFORS Ariel Nr. 660 H Ingeborg Lundin, höjd 14 cm

Mindre nagg vid mynningen

126218

2012-03-19