Eva Englund Pukeberg

Eva Englund Pukeberg
Eva Englund Pukeberg
Eva Englund Pukeberg
Eva Englund Pukeberg
Eva Englund Pukeberg
Eva Englund Pukeberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA ENGLUND, skål, Pukeberg, signerad och daterad Eva Englund 1971, höjd 12 cm

126245

2012-03-21