Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAKTERHUS, 1900-tal, mässing, med fotogenbelysning, kardanskt upphängd kompass, signerade W. Ludolph, Bremerhaven, kompassens diameter 18,5, höjd 35 cm

126258

2012-03-22