Allan Egnell olja

Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja
Allan Egnell olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EGNELL, Allan (1884-1960): Kärleksmotiv, olja på duk, signerad i vänsterhörn med texten: Till vännen Ivar Örtengren från Allan Egnell, skiss 1929, 50x106 cm

126309

2012-03-20