Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, 121/260, färglitografi, bladmått 35x51 cm

126317

2012-03-20