Herrfickur kronometergång

Herrfickur kronometergång
Herrfickur kronometergång
Herrfickur kronometergång
Herrfickur kronometergång

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRFICKUR, omkring 1910, förgyllt 18,5´´´ verk, kronometergång, vit urtavla med arabiska siffror, slät boett av silver, diameter 49 mm

Fungerar, urtavlan med skador, smärre bucklor

126322

2012-03-24