Martini Orrefors Victoria Oaxen Krog

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTINIGLAS, 8 st, Orrefors, "Victoria", höjd 15 cm, SHAKER, vit metall, höjd 19 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Ett glas med litet nagg

126338

2012-03-29