Martiniglas Orrefors "Victoria" Oaxen Krog

Martiniglas Orrefors
Martiniglas Orrefors

Klubbat för:

3 800 SEK

800 SEK

MARTINIGLAS, 8 st, Orrefors, "Victoria", höjd 15 cm, SHAKER, nysilver, höjd 22 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Ett glas med litet nagg

126345

2012-03-29