Göte Pawlak oljemålning

Göte Pawlak oljemålning
Göte Pawlak oljemålning
Göte Pawlak oljemålning
Göte Pawlak oljemålning
Göte Pawlak oljemålning
Göte Pawlak oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAWLAK, Göte(1900-tal):"Parishus", signerad och daterad Pawlak-52, olja på duk, uppfordrad, a tergo märkt SAK inköp 1955, 37x54 cm

126352

2012-03-20