Peter Kurbatov oljemålning

Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KURBATOV, Peter (1900-tal): Vinterlandskap med kyrka, signerad P. Kurbatov 1949, olja på duk, 55x69 cm

126373

2012-03-20