Tallrikar Oaxen Krog

Tallrikar Oaxen Krog
Tallrikar Oaxen Krog
Tallrikar Oaxen Krog
Tallrikar Oaxen Krog

Klubbat för:

1 900 SEK

800 SEK

TALLRIKAR, 12 st, glaserat lergods, diameter 31 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Slitage

126442

2012-03-29