Tallrikar Bernardaud France Oaxen Krog

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

800 SEK

DJUPA TALLRIKAR, 13 st, porslin, Bernardaud France, längd 21,5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Enstaka nagg

126504

2012-03-29