Gösta Bohm oljemålning

Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOHM, Gösta (1890-1981): "Kristus tränger igenom en port", signerad och daterad-48, olja på pannå, 69x26 cm

126510

2012-03-21