Laura Jordan färglitografi
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JORDAN, Laura(samtida): "Genius", färglitografi, signerad Laura Jordan, 3/50, 35x73 cm
Kuntoraportti
126535
Päivämäärä:
2012-03-21