Laura Jordan färglitografi

Laura Jordan färglitografi
Laura Jordan färglitografi
Laura Jordan färglitografi
Laura Jordan färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JORDAN, Laura(samtida): "Genius", färglitografi, signerad Laura Jordan, 3/50, 35x73 cm

Kuntoraportti

126535

Päivämäärä:

2012-03-21