4 st fickur

4 st fickur
4 st fickur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKUR, 4 st, omkring 1900-10, Hampden herrfickur, doublé, Illinois herrfickur, nickel, Elgin damfickur, savonettboett i doublé, ankargång, Addison damfickur med duplexgång, doublé, diameter 38-55 mm

Fungerar, smärre skador och slitage

126557

2012-03-25