Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Dans l´Atelier, etsning, 1963, signerad och numrerad i blyerts Picasso 16/50, 35 x 43 cm, bladstorlek 56,5x75,5 cm, LITTERATUR: Bloch 1137

Svagt gulnad efter passepartout i marginalen, i övrigt mycket god kondition.

126558

2012-03-22