Pablo Picasso etsning
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): Dans l´Atelier, etsning, 1963, signerad och numrerad i blyerts Picasso 16/50, 35 x 43 cm, bladstorlek 56,5x75,5 cm, LITTERATUR: Bloch 1137
Svagt gulnad efter passepartout i marginalen, i övrigt mycket god kondition.
126558
2012-03-22