Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKLAMPA, Italiensk design, konformad, höjd 100 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Skador
126623
2012-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här