Taklampa Italien Oaxen Krog

Taklampa Italien Oaxen Krog
Taklampa Italien Oaxen Krog

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

TAKLAMPA, Italiensk design, konformad, höjd 100 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Skador

126623

2012-03-30