Karmstol omkring 1900 Oaxen Krog

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, omkring 1900, betsat trä
PROVENIENS: Oaxen Krog

Skador

126624

2012-03-30