Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOMMOD med stenskiva, vitmålad, höjd 75, 69x45 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Draghandtag saknas, slitage
126627
2012-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här