Kommod med stenskiva Oaxen Krog

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMOD med stenskiva, vitmålad, höjd 75, 69x45 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Draghandtag saknas, slitage

126627

2012-03-30