Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1700/1800-tal, betsad furu, en låda i sargen, höjd 76, total längd 145x88 cm
Skivan lös, skador
126664
2012-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här