Kalle Östergren oljemålning Oaxen Krog

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖSTERGREN, Kalle (född 1920): Kalkfragment Oaxen, signerad och daterad, olja på duk, 60x91 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

126685

2012-03-30