Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALFONS, Sven (1918-1996): Mitt rum är världens hus.
Signerad och daterad Alfons -70, olja på duk, 92x65 cm
PROVENIENS: Gummessons Konstgalleri, utställning 346, Stockholm 1970
126701
2012-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här