Sven Alfons Mitt rum är världens hus

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFONS, Sven (1918-1996): Mitt rum är världens hus.
Signerad och daterad Alfons -70, olja på duk, 92x65 cm
PROVENIENS: Gummessons Konstgalleri, utställning 346, Stockholm 1970

126701

2012-03-23