Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAHLCRANTZ, Carl Johan (1774-1861): Landskap med fors och vandrare, olja på duk, osignerad, 39X49 cm

126728

2012-03-23