Skålar mm Oaxen Krog

Skålar mm Oaxen Krog
Skålar mm Oaxen Krog
Skålar mm Oaxen Krog
Skålar mm Oaxen Krog

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR med lock, 7 st, SKÅLAR, 6 st, UPPLÄGGNINGSFAT, 3+2 st, SOCKERSKÅLAR , 5 st, porslin, Bernardaud, Bodum, Arabia
PROVENIENS: Oaxen Krog

Enstaka nagg

126742

2012-03-29