Skålar Thierry Cheyrou för Raynaud Limoges Oaxen K

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 3+14 st, porslin, Thierry Cheyrou för Raynaud Limoges, "Mineral", längd 23-39 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Obertydliga nagg

126746

2012-03-29