Reinhold Ljunggren litografier
Vollendet
2012-03-22
126783
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) (5): "Småstad", signerade och numrerade 260/310, 1958, färglitografier, varierande mått
Gulnader