Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIEDH, Leonard (1866-1938): Vinterlandskap, signerad L. Wiedh, olja på duk, 71x126 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

126805

2012-03-22