Cartier herrarmbandsur

Cartier herrarmbandsur
Cartier herrarmbandsur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARTIER, Must Tank, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vit urtavla med romerska siffror, rektangulär boett av förgyllt sterlingsilver, skinnband, 30x23 mm

Funktion ej provad

126819

2012-03-25