Cartier herrarmbandsur
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARTIER, Must Tank, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vit urtavla med romerska siffror, rektangulär boett av förgyllt sterlingsilver, skinnband, 30x23 mm
Funktion ej provad
126819
2012-03-25