Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GURSCHNER, Gustav (1873-1971): Bläckhorn i form av flicka hållandes korg, patinerad brons, signerad Gurschner, ca 1900-1905, höjd 20 cm med stensockel
Sockeln med nagg
126824
2012-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här