Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Pigtittaren, signerad R Ljunggren, 321/360, 1961, pt , 49x39 cm

126894

2012-03-22