Kjell Leander Engström oljemålning
2012-03-22
126925
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Sanddyner, Sandhammaren, Skåne", signerad Kjell, daterad a tergo 1976, olja på duk, 50x60 cm