Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Sanddyner, Sandhammaren, Skåne", signerad Kjell, daterad a tergo 1976, olja på duk, 50x60 cm

126925

2012-03-22