Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): "Hans-Niklas Morssing", signerad och daterad Jolin 1929, olja på duk, 45x37 cm, Hans-Niklas, son till Einar Jolin och Ise Morssing
Proveniens: Konstnärens dotter Michaela Jolin

126947

2012-03-23