Vas Oaxen Krog

Vas Oaxen Krog
Vas Oaxen Krog

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, glas, diameter 51 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Kantnagg

126977

2012-03-30