Naturkompositioner Oaxen Krog

Naturkompositioner Oaxen Krog
Naturkompositioner Oaxen Krog
Naturkompositioner Oaxen Krog
Naturkompositioner Oaxen Krog
Naturkompositioner Oaxen Krog
Naturkompositioner Oaxen Krog

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EK, Magnus (född 1966): (9), Naturkompositioner, signerade och daterade M E 2010, pigment print, 42x29,5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

126984

2012-03-30