Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EK, Magnus (född 1966): (9), Naturkompositioner, signerade och daterade M E 2010, pigment print, 42x29,5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
126984
2012-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här