Herrfickur spetstandsankargång
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 2060, nyckeldragen spetstandsankargång, silverurtavla med romerska siffror och graverad dekor, sekundvisare, guillocherad boett av silver, stämplad London 1861, diameter 53 mm
Fungerar, sliten guillochering
126985
2012-03-24