British Watch Co herrfickur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRITISH WATCH CO (verksamma från 1843), London, herrfickur, märkt på urtavlan, kapslat förgyllt verk, nr 749566, spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, boett av silver med graverad dekor, stämplad Birmingham 1870, diameter 54 mm, kedja och nyckel, silver
Fungerar
126986
2012-03-24