British Watch Co herrfickur

British Watch Co herrfickur
British Watch Co herrfickur
British Watch Co herrfickur
British Watch Co herrfickur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITISH WATCH CO (verksamma från 1843), London, herrfickur, märkt på urtavlan, kapslat förgyllt verk, nr 749566, spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, boett av silver med graverad dekor, stämplad Birmingham 1870, diameter 54 mm, kedja och nyckel, silver

Fungerar

126986

2012-03-24