Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STENVALL, Oscar (1856-1916): Till min modell minne från 10/6 1904 af Oscar Stenvall, olja på pannå, 29x21 cm
PROVENIENS: Jan Westas Samling, Äppelbo
127008
2012-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här