Oscar Stenvall oljemålning

Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning
Oscar Stenvall oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENVALL, Oscar (1856-1916): Till min modell minne från 10/6 1904 af Oscar Stenvall, olja på pannå, 29x21 cm
PROVENIENS: Jan Westas Samling, Äppelbo

127008

2012-03-28