Vaser Kina porslin 1700-tal

Vaser Kina porslin 1700-tal
Vaser Kina porslin 1700-tal
Vaser Kina porslin 1700-tal
Vaser Kina porslin 1700-tal
Vaser Kina porslin 1700-tal
Vaser Kina porslin 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, höjd 14 cm

Spricka, nagg

127057

2012-03-23