Karmstolar barocktyp

Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp
Karmstolar barocktyp

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, barocktyp, svartmålade med dekor i guld

skador

127064

2012-03-25