Golvlampor 2 st.

Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.
Golvlampor 2 st.

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st., 1940/50-tal, höjd ca 150

skador

127073

2012-03-28