Alfred Wetterström akvarell

Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WETTERSTRÖM, Alfred (1900-tal, Sverige): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Alf.Wetterström.27, akvarell, 61x92 cm

127108

2012-03-23