Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Lekande barn, patinerad brons, signerad och daterad 19 juli 1917 A.B, gjutarmärkt Stendersfor Neret, höjd 14 cm
127109
2012-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här