Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Lekande barn, patinerad brons, signerad och daterad 19 juli 1917 A.B, gjutarmärkt Stendersfor Neret, höjd 14 cm

127109

2012-03-26