Brödsporre 1700-tal

Brödsporre 1700-tal
Brödsporre 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDSPORRE, järn, daterad 1727, längd 24 cm

127113

2012-03-23